Stolar Eames

223739

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Enstaka fothylsor i plast saknas, slitage

Design, Möbler

Rum 5

Stolar Eames

Budhistorik (5 bud)
1100456
4 400
1106830
4 200
1100456
1099720
2 600
1098483

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.