Stolar Eames

223737

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Enstaka fothylsor saknas, slitage

Design, Möbler

Rum 5

Stolar Eames

Budhistorik (6 bud)
1100455
1099719
1098361
1 600
1098088
1097557

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.