Stolar Eames

223736

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Enstaka fothylsor i plast saknas, slitage

Design, Möbler

Rum 5

Stolar Eames

Budhistorik (8 bud)
1103337
5 200
1100454
5 000
1103336
5 000
1100454
1098362
2 800

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.