Stolar Eames

223730

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Enstaka fothylsor i plast saknas, slitage

Design, Möbler

Rum 4

Stolar Eames

Budhistorik (9 bud)
1098074
1098073
2 800
1098065
2 600
1097947
1097945
1 800

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.