Stolar Eames

223728

PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning

Enstaka fothylsor i plast saknas, slitage

Design, Möbler

Rum 4

Stolar Eames

Budhistorik (8 bud)
1097837
1097790
2 800
1097552
2 600
1097551
1096486
500

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.