Carl Fredrik Reuterswärd litografi

223725

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): Komposition, signerad och numrerad Reuterswärd 133/150, litografi, 44x36 cm

Fack 16

Budhistorik (19 bud)
1102630
1 400
1102636
1 300
1102630
1102634
1102630

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.