Jan Lundquist litografi

223715

LUNDQUIST, Jan (född 1935): Trångsund, Gamla stan, signerad och numrerad Jan Lundquist 92/290, litografi, 50x49 cm

Fack 18

Jan Lundquist litografi
Budhistorik (8 bud)
1103407
650
1103403
600
1103398
550
1103394
500
1103390
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.