Ola Billgren collage och blyerts

223373

BILLGREN, Ola (1940-2001): Måste det vara, signerad och daterad Ola Billgren 26. 7, collage och blyerts, 70x50 cm
Utförd 1985
UTSTÄLLD: Rooseum, Malmö

Konst, Måleri

Rum 11

Budhistorik (13 bud)
1104562
8 000
1104561
7 400
1104556
7 000
1104552
6 800
1104548
6 600

Slutpris SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.