Gerry Johansson gelatinsilverfotografi

223372

JOHANSSON, Gerry (född 1945): 76 3 13, signerad och daterad på baksidan Gerry Johansson 1976-81, gelatinsilverfotografi, 27x19 cm, vintage

Konst, Fotografi

Rum 3

Budhistorik (25 bud)
1111989
9 200
1111855
9 000
1111855
8 600
1111803
8 400
1111803
8 200

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.