Salongsbord nyrokoko

223339

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt, höjd 73, diameter 107 cm

Hjultrissor saknas, smärre fläckar och ytskador

Salongsbord nyrokoko

Budhistorik (5 bud)
1095171
550
1095175
500
1095171
450
1095164
1095164

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.