Karmstol 1800-talets andra hälft

223338

KARMSTOL, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, hjultrissor

Fanérskador, fanérlagninar, renoverad, skadad klädsel

Rum 6

Budhistorik (3 bud)

1094248
1094160
1093786

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.