Karmstolar 1900-talets början

223335

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets början, ek, ryggbrickorna med skuren dekor delfiner och hajar

Slitage, skadad klädsel

Rum 12

Karmstolar 1900-talets början

Budhistorik (1 bud)

1095069
2014-01-08 19:13:19

2014-01-08 kl 21:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.