Adolf Nissen akvarell

223120

NISSEN, Adolf (18/1900-tal): Atrium, signerad och daterad Adolf Nissen 1896, akvarell, 45x55 cm

Fläckar

Konst, Måleri

Rum 6

Adolf Nissen akvarell

Budhistorik (2 bud)

1110560
1101588

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.