Mike Walsh

223119

WALSH, Mike (USA, född 1948): "Last disaster 17", The funeral of Andy Warhol
signerad och daterad a tergo Mike Walsh -91, silkscreen på duk, 84,5x120 cm

Kantmärken

Konst, Måleri

Mike Walsh

Budhistorik (23 bud)
1103153
6 000
1103152
5 800
1103151
5 600
1103150
5 400
1103128
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.