Relief barock

222969

RELIEF, barock, sannolikt Spanien, träskuren och förgylld dekor mot röd botten, dekor av akantus och vapensköld, 240 x 70 cm

skador, lagningar, kompletteringar, omarbetad

Diverse

Rum 8

Relief barock

Budhistorik (14 bud)
1096081
5 000
1096079
4 600
1096078
4 400
1096077
4 200
1095886

Slutpris SEK:
5 000
489 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.