Lanterna venetiansk

222968

LANTERNA med stav, 1800-tal, venetiansk, träskuren dekor, guldbemålad, 96 x 47 x 47 cm, höjd inkl stav ca 274 cm

smärre skador, lagningar, kompletteringar

Diverse

Rum 3

Lanterna venetiansk

Budhistorik (10 bud)
1094916
5 000
1094338
3 800
1093799
3 600
1093798
2 400
1093797

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.