Dekorelement Karl Johan

222966

DEKORELEMENT, 1 par, Karl Johan, i form av facklor, skuret och förgyllt trä, höjd 48 cm

dekorskador

Diverse

Rum 3

Dekorelement Karl Johan

Budhistorik (12 bud)
1097347
1095013
1097346
950
1095013
900
1097345
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.