Ljusstake barock

222964

LJUSSTAKE, barock, sannolikt Sydeuropa, skulpterat trä, förgylld, höjd 69 cm

dekorskador, smärre kompletteringar

Diverse

Rum 3

Ljusstake barock

Budhistorik (9 bud)
1097835
1097653
1097652
1 400
1097651
1 300
1097650

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.