Bajonetter

222960

BAJONETTER 3 st, KNIVBAJONETT, DOLK

Skador slitage

Vapen/Medaljer

Monter 29

Bajonetter

Budhistorik (7 bud)
1118138
1 400
1118144
1 300
1118138
1110811
1109870

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.