Flintlåsgevär

222957

FLINTLÅSGEVÄR, SLAGLÅSGEVÄR, svenska

korrosion, skador och lagningar, delar saknas

Vapen/Medaljer

Rum 14

Flintlåsgevär

Budhistorik (22 bud)
1118194
6 000
1118285
5 800
1118194
5 600
1118276
5 600
1118194
5 200

Slutpris SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.