Marmorskulptur

222924

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 18/1900-tal, putto med fågel, marmor, höjd 44, längd 44 cm

Fågelns ena vinge med skada och lagning, smärre nagg

Konst, Skulptur

Marmorskulptur

Budhistorik (22 bud)
1098136
7 800
1097681
7 600
1097681
7 200
1097855
7 000
1097681
6 800

Slutpris SEK:
7 800
709 EUR, 819 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.