Fotoramar 1900-tal

222785

FOTORAMAR, 2 st, 1900-tal, förgylld mässing, rokokostil, höjd 27 cm

Diverse

Monter 20

Fotoramar 1900-tal

Budhistorik (11 bud)
1094047
1095897
1094047
1095821
750
1094047
700

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.