Damskrivbord empire

222782

DAMSKRIVBORD, empire, fanérat i mahogny, dekor av inläggningar, knoppar och nyckelbussning i ben, höjd 94, 84x45 cm

Fanérskador, lagningar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Damskrivbord empire

Budhistorik (10 bud)
1096653
1 400
1096479
1 300
1096425
1096396
1096396

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.