Chiffonjé 1800-talets andra hälft

222781

CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, fanérad i björk, inredning fanérad i masurbjörk, nyckelskyltar i skinn, höjd 141, 124x56 cm

Nycklar saknas, fanérskador, fanérlagningar, lös listdel

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
1096750
2 600
1096749
1094278
1 700
1093829
1 600
1092490

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.