Slaglåspistol

222618

SLAGLÅSPISTOL, brittisk, 1840-tal, signerad J Harper, oktagonal avskruvbar pipa, graverad stomme, nätskuren kolv, längd 17,5 cm

Slitage

Vapen/Medaljer

Monter 19

Slaglåspistol

Budhistorik (14 bud)
1111024
1101202
1111021
1101202
950
1111018
900

Slutpris SEK:
117 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.