Kolonner 1 par 1800-tal

222615

KOLONNER, 1 par, gustaviansk stil, 1800-tal, träskuren dekor, kannelerade, fyrkantiga baser, bemålade, höjd 111, diameter 30 cm

Lagningar, torrsprickor

Rum 3

Kolonner 1 par 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
1094912
5 400
1094911
5 200
1094836
5 000
1094835
4 800
1094834
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.