Peder Duke, olja på duk

222609

DUKE, Peder (1938-2003): "Utan titel", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 2001, olja på duk, 87 x 86 cm.

Konst, Måleri

Rum 4

Peder Duke, olja på duk

Budhistorik (26 bud)
1096582
10 500
1096579
10 000
1096578
9 800
1096577
9 600
1096576
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.