Albert Johansson, Komposition

222608

JOHANSSON, Albert (1926-1998): "Målning", signerad Albert Johansson. Limfärg/olja på pannå, 91x122 cm.

Konst, Måleri

Rum 8

Albert Johansson, Komposition

Budhistorik (13 bud)
1096772
11 000
1096116
10 500
1096116
10 000
1096771
9 800
1096116
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.