Norsk kurirbricka

222452

KURIRBRICKA, norsk, 1800-talets början, förgylld mässing, graverad text: "Kongelig Norsk Coureer Tegn", "No 3" höjd 9 cm

Påmålad

Vapen/Medaljer

Monter 18

Norsk kurirbricka

Budhistorik (6 bud)
1106136
1110782
2 800
1106136
2 600
1110202
2 400
1106136

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.