Oljemålning

221753

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Fartygsmotiv, tremastad bark, otydligt signerad, olja på duk, ca 38x58 cm

Nautica/Technica

Rum 4

Oljemålning

Budhistorik (20 bud)
1107771
3 200
1107364
1107769
2 800
1107364
2 600
1107572
2 400

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.