Spegellampetter gustaviansk stil

219739

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-talets början, gustaviansk stil, dekor i pastellage, höjd ca 41 cm

Hack, sprickor, slitage

Speglar

Rum 3

Budhistorik (24 bud)
1054507
2 400
1053857
1053734
1053855
1053734
1 900

Slutpris SEK:
2 400
218 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.