Oskar Bergman akvarell

215525

BERGMAN, Oskar (1879-1963): "Björkar på våren", signerad och daterad Oskar Bergman 1935 el 1936, akvarell, 36x54 cm

Konst, Måleri

Kundcenter

Oskar Bergman akvarell

Budhistorik (16 bud)
1018113
29 000
1018110
28 000
1018107
27 000
1018104
26 000
1018103
25 000

Slutpris SEK:
29 000
2 847 EUR, 3 161 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.