Dalahäst 1800-tal

213220

HÄST, Dalarna, 1800-tal, rödmålad med polykrom dekor, total höjd 17 cm

Lagning

Allmoge

Monter 17

Dalahäst 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
988151
8 400
996629
8 200
988151
6 400
987034
986917

Slutpris SEK:
8 400
805 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.