Agnes Cleve akvarell

210839

CLEVE, Agnes (1876-1951): Längs vägen, stämpelsignerad, akvarell, 30x24 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (19 bud)
1015543
1015549
1015543
1015547
1015543
950

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.