Record amrbandsur

210830

RECORD, manuellt herrarmbandsur, 1940-tal, art deco stil, cal. 120, 15 jewels, blånerade visare, boett i stål, plexiglas, modell nr 4449, serie nr 138616, läderarmband, 32x22 mm

Urtavla med repor, läderarmband med trasig sölja

Klockor/Ur

Kundcenter

Record amrbandsur

Budhistorik (17 bud)
1031685
2 400
1031674
1031684
1031674
1 900
1026332
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.