Agnes Cleve pastell

210829

CLEVE, Agnes (1878-1951): Motiv från Tunis, signerad och daterad, pastell, 42x32 cm

Smärre kantreva

Konst, Måleri

Rum 4

Agnes Cleve pastell

Budhistorik (30 bud)
1015459
2 600
1015449
2 400
1015452
2 400
1015449
1015448

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.