Agnes Cleve akvarell

210827

CLEVE, Agnes (1876-1951): Vid fönstret, signerad och daterad, akvarell, 41x33 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Agnes Cleve akvarell

Budhistorik (28 bud)
1015441
1015552
2 800
1015441
2 600
1014776
2 400
1013295

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.