Oidentifierad konstnär olja

210271

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, otydligt signerad och daterad -73, Hund med hatt, olja på pannå, 13x20 cm

Färgbortfall

Konst, Måleri

Monter 12

Oidentifierad konstnär olja

Budhistorik (35 bud)
992080
6 600
992123
6 600
992080
6 400
992111
6 200
992080
6 000

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.