Reinhold Ljunggren färglitografi

210270

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Isvaken",1962, signerad, 251/310, färglitografi, 31x43 cm

Fack 7

Budhistorik (12 bud)
991559
950
982364
900
991558
900
982364
850
991557

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.