Eric Cederberg

210158

CEDERBERG, Eric (1897-1984): Fisknät i månsken, signerad och daterad S. Cederberg 1968, 19x25 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Eric Cederberg

Budhistorik (4 bud)

991136
850
991135
600
988829
985916

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.