Hans Wigert oljemålning

209140

WIGERT, Hans (född 1932): Vinter, signerad och daterad på baksidan Hans Wigert Stafsnäs 1973, olja på duk, 100x81 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Hans Wigert oljemålning

Budhistorik (42 bud)
1010523
20 000
1010526
19 500
1010523
19 000
1010519
18 500
1010515
18 000

Slutpris SEK:
20 000
1 916 EUR, 2 250 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.