Herrfickur Ulysse Nardin

205358

ULYSSE NARDIN, herrfickur, omkring 1910-tal, märkt i verk/urtavla/boett, förgyllt 19''' verk nr 115454, ankargång, sekundvisare, slät savonettboett av guld 14 k, diameter 53,5 mm, total vikt 115 g

Klockor/Ur

Kundcenter

Herrfickur Ulysse Nardin

Budhistorik (14 bud)
1028443
11 500
1028442
10 500
1027683
9 000
1027682
7 000
1024538
6 400

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.