Omega herrarrmbandsur "Geneve" 18 k

204845

OMEGA, Genève, manuellt herrarmbandsur, 1970, cal. 601, nr 32681550, 17 jewels, adjusted 2 positions, plexiglas, boett och armband av guld 18 k, 32x31 mm, total vikt 71,5 g, längd 20 cm, i originalbox

Urtavlan med skador, bruksslitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Omega herrarrmbandsur

Budhistorik (9 bud)
1031635
9 400
1024248
9 200
1031634
9 000
1024248
8 800
1031632
8 600

Slutpris SEK:
9 400
901 EUR, 1 058 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.