Fickur 14 k vitguld Gruen

202402

GRUEN, Semi Thin, frackur, omkring 1930-tal, 17''' verk, cal. 758, 15 jewels, ankargång, urtavla med graverad dekor, boett av vitt guld 14 k med graverad kantdekor, baksidan med litet monogram RVK, diameter 45 mm

Urtavla med repor, smärre bucklor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Kundcenter

Fickur 14 k vitguld Gruen

Budhistorik (3 bud)

1027557
1 700
1027480
1 600
1027479

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.