Bordspendyl 1800-tal John Harris

199436

BIBLIOTEKSUR, England 1800-talets första hälft, verk och urtavla märkta John Harris, London, grahamsgång, helslag, fodral av mahogny, höjd 38 cm

Urtavlan med smärre slitage, baksidan saknar mindre listbit

Klockor/Ur

Kundcenter

Budhistorik (4 bud)

1030895
6 600
1030894
5 600
1025632
1018927

Slutpris SEK:
6 600
630 EUR, 708 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.