Kronograf herrarmbandsur Binesa

194295

CHRONOGRAPHE SUISSE, Binesa, manuellt herrarmbandsur med kronograf, 1940-tal, märkt på urtavlan, Landeron-verk cal. 51, 17 jewels, minutindikator, boett av guld 18 k, metall innerboett, flexlänk, plexiglas, diameter 38 mm

Fjädern av, boett med smärre bucklor

Klockor/Ur, Fashion

Kundcenter

Budhistorik (7 bud)
1031393
1031179
1031179
1 700
1029222
1 600
1029222

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.