Kronograf herrarmbandsur Binesa

194295

CHRONOGRAPHE SUISSE, Binesa, manuellt herrarmbandsur med kronograf, 1940-tal, märkt på urtavlan, Landeron-verk cal. 51, 17 jewels, minutindikator, boett av guld 18 k, metall innerboett, flexlänk, plexiglas, diameter 38 mm

Fjädern av, boett med smärre bucklor

Klockor/Ur, Fashion

Kundcenter

Budhistorik (7 bud)
1031393
1031179
1031179
1 700
1029222
1 600
1029222

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer