Ulf Göthman akvarell

212113

GÖTHMAN, Ulf (Född 1945): "Senhöst", Gotland, signerad och daterad U Göthman -80, akvarell, 27x42 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Ulf Göthman akvarell

Budhistorik (5 bud)
986630
750
986519
700
985713
500
979080
450
979079

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.