Robert Högfeldt akvarell

212058

HÖGFELDT, Robert (1894-1986): "Högsommar", signerad Högfeldt, akvarell, 17,5x43,5 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Robert Högfeldt akvarell

Budhistorik (3 bud)

986174
979082
976767

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.