Bill Beckley blandteknik på duk

212025

BECKLEY, Bill (USA, född 1946): "Fall of Grace" - diptyk, signerad och daterad atergo 1981, mixed media på duk 245x92 samt 245x71,5 cm;
PROVENIENS: Jan Eric Löwenadler

Färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 10

Budhistorik (10 bud)
984864
1 900
979078
1 800
977925
1 700
979077
1 600
977925

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.