Stolar Kina

211988

STOLAR, 1 par, Kina, 1800-talets slut, sk Tjänstemannastolar, bemålade, skuren förgylld dekor

Skador, färgbortfall

Möbler, Orientaliskt

Rum 2

Stolar Kina

Budhistorik (1 bud)

977643
2013-10-22 22:03:12
500

2013-10-29 kl 18:48
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.